Kylväska i polyester (210D) med separat kylfack i botten och nätfickor på sidorna.
Gul (06)
| Material | Polyester 210D, PE, PEVA |
| Höjd | 23,5 cm |
| Bredd | 18,5 cm |
| Längd | 25,5 cm |
| Storlek | 18,5 cmx23,5 cmx25,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 130/12.67 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 46 cmx53 cmx55 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI794206 | 1179 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 399,00 kr
Från 219,00 kr
Från 349,00 kr
Från 369,00 kr
Från 449,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |