Denna moderna och stilrena kylväska passar perfekt till utflykten. Insidan är lätt att torka ur och kylan bevaras länge tack vare den tjocka PEVA-vadderingen. Kardborre på baksidan av väskan gör det möjligt att fästa väskan på styret av cykeln.
1.9 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 207,00 | 201,00 | 196,00 | 190,00 | 187,00 | 183,00 |
Blå
| Storlek | 20 x 15 x 25 cm |
| Vikt | 294g |
| Tryckyta | 100 x 60 mm |
| Material | PET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1166 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 399,00 kr
Från 219,00 kr
Från 349,00 kr
Från 369,00 kr
Från 449,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |