Kylväska i bomull (200 gsm) med insida av aluminiumfolie och 2 mm skum.
Khaki (13)
| Material | Plast, Metall, Aluminiumfolie, Bomull, Skum |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Längd | 22 cm |
| Storlek | 17 cmx17 cmx22 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 88.7/5.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 25 cmx39 cmx45 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI82096213 | 1898 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 399,00 kr
Från 219,00 kr
Från 349,00 kr
Från 369,00 kr
Från 449,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |