Roam crossbody-väska är den ultimata följeslagaren för stadsutforskning och utomhusäventyr. Väskan har funktioner som dubbelsidiga blixtlås, framficka med nätfack, justerbar vattenficka, avdelare i huvudfacket och en avtagbar vattentät påse. Tillverkad av högkvalitativ GRS-certifierad återvunnen polyester och designad för den moderna äventyraren. Roam modulära crossbody-väska kombinerar hållbarhet, funktionalitet och stil. Den är utmärkt att använda på egen hand, men den är också mycket kompatibel att kombinera med och fästa på Roam ryggsäck.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 211,00 | 207,00 | 203,00 | 198,00 |
Grön
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 900D av GRS-certifierad återvunnen polyester |
| Storlek | 34,5 x 18,5 x 11 cmcm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 40x51x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159604778 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1287 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 399,00 kr
Från 219,00 kr
Från 349,00 kr
Från 369,00 kr
Från 449,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |