Oavsett om du tar med den på en match, på picknick eller när du kampar finns det gott om utrymme för det du vill hålla kallt i den här kylväskan av 210D polyester. Gott om utrymme för både ett sexpack och lunch. PVC-fri.
• 100% PVC-fritt material
• PEVA foder som säkerställer att eventuellt spill stannar i väskan
• Förstärkta bärhandtag
• Extra fack för servetter eller små mellanmål
0.92 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,00 | 73,00 | 71,00 | 69,00 | 67,00 | 66,00 |
Svart
| Storlek | 22 x 13 x 24 cm |
| Vikt | 131g |
| Tryckyta | 130 x 70 mm |
| Material | Polyester,PE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, PVC-material används inte |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9944 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 399,00 kr
Från 219,00 kr
Från 349,00 kr
Från 369,00 kr
Från 449,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |