Bilorganisatör av polyester (600D). Två fack, en med dragkedja stängd kylväska. Aluminiuminsida på kylväskesidan. Hopfällbar.
Svart (01)
| Material | Kartong, PP, Polyester 210D, Aluminiumfolie |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Längd | 58 cm |
| Storlek | 28 cmx45 cmx58 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1000/10.4 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 32 cmx47 cmx49 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101516001 | 2606 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,30 kr
Från 56,50 kr
Från 17,85 kr
Från 219,00 kr
Från 160,00 kr
Från 120,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |