Nyckelväska med dragkedja i nylon (600d). Kan även användas för att förvara växelmynt.
Svart (01)
| Material | PVC, Nylon 600D |
| Höjd | 1,1 cm |
| Bredd | 7,2 cm |
| Längd | 11,2 cm |
| Storlek | 7,2 cmx1,1 cmx11,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 16/8.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/500 |
| Kartongstorlek | 24 cmx50 cmx31 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI275801 | 13277 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 37,00 kr
Från 22,10 kr
Från 305,00 kr
Från 200,00 kr
Från 24,45 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |