Solid RFID korthållare i aluminium med plats för upp till 10 kort eller 6 kort med embossing. Reglaget på sidan skjuter gradvis fram korten.
• Med plats för upp till 10 kort
• RFID-skyddad
0.86 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 101,00 | 98,00 | 95,00 | 93,00 | 91,00 | 89,00 |
Svart
| Storlek | 6.4 x 1.4 x 9.9 cm |
| Vikt | 58g |
| Tryckyta | 50 x 80 mm |
| Material | Aluminium,ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6659 |
| Nästa Leverans : 2026-07-29 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 37,00 kr
Från 22,10 kr
Från 305,00 kr
Från 200,00 kr
Från 24,45 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |