Ryggsäck i nylon (1200D) med innerfickor samt vadderat fack för 15" laptop. Vadderad baksida samt vadderade och reglerbara axelremmar. 3-siffrigt kombinationslås, USB-utgång och kabel, speciell fjädringsfunktion i axelremmarna för ökad komfort.
Svart (01)
| Material | PU, Gucci Nylon 1200D |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 48 cm |
| Storlek | 35 cmx17 cmx48 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1164/6.06 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 37 cmx62 cmx47 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, RoHS, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI915501 | 22 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 429,00 kr
Från 534,00 kr
Från 330,00 kr
Från 161,00 kr
Från 749,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |