Ryggsäck i polyester (300D + 210D), ficka med dragkedja fram. Locket stängs med två metallspännen. Vadderad baksida. Vadderade och reglerbara axelremmar.
Svart (01)
| Material | Polyester 210D, Två toner, 300D |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Längd | 42,5 cm |
| Storlek | 25 cmx12 cmx42,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 428/13.25 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 32 cmx44 cmx55 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI917001 | 570 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 429,00 kr
Från 534,00 kr
Från 330,00 kr
Från 161,00 kr
Från 749,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |