Ryggsäck av RPET-polyester (600D). Ett fack. En dragkedjeförsedd ficka framtill. Färgdetalj längst upp, svart längst ner. Handtag på toppen.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D, PE, rPET |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 27 cm |
| Storlek | 14 cmx40 cmx27 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 150/7.3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 42 cmx45 cmx45 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101515701 | 4841 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 429,00 kr
Från 534,00 kr
Från 330,00 kr
Från 161,00 kr
Från 749,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |