Ryggsäck i rPET-polyester 600D med dragsko och stort huvudfack med dragkedja. Har sidfickor i nät, elastiska band framtill för att säkra en filt eller flaska och en liten öppen framficka med dragkedja för dekoration. Inkluderar justerbara remmar och en rPET-etikett.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D, Elastan, rPET |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Längd | 30 cm |
| Storlek | 45 cmx14 cmx30 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 250/13.4 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 20/40 |
| Kartongstorlek | 34 cmx48 cmx48 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo GI134953601 | 9255 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 429,00 kr
Från 534,00 kr
Från 330,00 kr
Från 161,00 kr
Från 749,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |