Vikbar shoppingkasse i polyester (190T) i påse med dragkedja och bältesklämma
Svart (01)
| Material | Polyester 190T |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Längd | 35 cm |
| Storlek | 8 cmx40 cmx35 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 36/7.6 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/200 |
| Kartongstorlek | 37 cmx50 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI626601 | 9767 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 53,00 kr
Från 141,00 kr
Från 48,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |