Sportväska i polyester (600D) med olika fack och justerbar axelrem.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D |
| Höjd | 32,5 cm |
| Bredd | 32 cm |
| Längd | 50 cm |
| Storlek | 32 cmx32,5 cmx50 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 960/11.2 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 38 cmx60 cmx28 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI643101 | 1952 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 575,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |