Sport-/weekendväska i polyester (600D), flera fickor med dragkedja samt reflexdetalj på sidan. Med reglerbar bärrem.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 55 cm |
| Storlek | 24 cmx26 cmx55 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 404/15 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 32 cmx58 cmx37 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI794901 | 3449 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 575,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |