Väska för cykelhandtag i Polyester (600D) och PVC. Separat fack på toppen för mobilen. Pekskärmen på telefonen kan fortfarande användas genom PVC-locket. På ena sidan finns en öppning för hörlurarnas kabel.
Svart (01)
| Material | PVC, Polyester 600D, papper, Nylon |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 19,5 cm |
| Storlek | 10 cmx9 cmx19,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 108/7.4 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 43 cmx53 cmx28,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI43324201 | 667 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 575,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |