Duffelväska i polyester (600D) med korta handtag och justerbar axelrem. Ett stort huvudfack med dragkedja, en nätficka på sidan och tre fickor fram. Förstärkt botten.
Svart (01)
| Material | Plast, Metall, Polyester 600D, papper, Polyester, Zink, Legering, Mesh |
| Höjd | 24 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Längd | 49 cm |
| Storlek | 28 cmx24 cmx49 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 520/4 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 32 cmx50 cmx40 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, BSCI, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96742501 | 187 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 575,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |