Stor väska av polyester (600D) med en reglerbar axelrem. Ett stort huvudfack, en ficka fram med dragkedja samt en nätficka på sidan.
Svart (01)
| Material | Plast, Polyester 210D, Zink, Legering, Polycanvas 600D, Mesh, PE-skumbönor |
| Höjd | 35,5 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Längd | 17,5 cm |
| Storlek | 7,5 cmx35,5 cmx17,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 200/10.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 38,5 cmx50 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | AZO Dyes/Amines, Cadmium, PAHs, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96741601 | 853 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 575,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |