Sportväska i polyester designad för att fästas på armen, med en PU-beläggning. Innehåller ett stort vattentätt fack med dragkedja med en liten ficka inuti och en vattentät ficka på framsidan.
Svart (01)
| Material | Silikon, PU, Polyester, Järn |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Längd | 9 cm |
| Storlek | 1,5 cmx18 cmx9 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 62.1/7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 39 cmx53 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110579901 | 8891 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 575,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |