Duffelväska, med dragkedja, i naturlig bomull (180 g/m²) och 60 cm handtag i samma neutrala färg (5 cm bredd). Denna produkt är OEKO-TEX® STANDARD 100-certifierad.
Svart (01)
| Material | Bomull 180g/m2 |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Längd | 50 cm |
| Storlek | 42 cmx25 cmx50 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 236/13 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 46 cmx45 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Indien |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134951901 | 3750 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 450,00 kr
Från 379,00 kr
Från 489,00 kr
Från 575,00 kr
Från 399,00 kr
Från 599,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |