Strandväska i polyester (600D), framficka med dragkedja.
Blå (05)
| Material | Polyester, PEVA, 600D/PVC, 420D/pvc |
| Höjd | 36 cm |
| Bredd | 12,7 cm |
| Längd | 31 cm |
| Storlek | 12,7 cmx36 cmx31 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 240/12.41 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40,5 cmx56 cmx26,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI795305 | 216 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 171,00 kr
Från 79,50 kr
Från 189,00 kr
Från 8,00 kr
Från 179,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |