Sadelskydd i RPET.
Vit (02)
| Material | Polyester, rPET |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 22 cm |
| Längd | 24,5 cm |
| Storlek | 22 cmx7 cmx24,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 9/10.3 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 48 cmx50 cmx38 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Formaldehyde, Cadmium, AZO Dyes/Amines, Global Recycled Standard (GRS), PAHs, Phthalates, Lead, Extractable Heavy Metals |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI43408702 | 9226 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,61 kr
Från 16,20 kr
Från 10,90 kr
Från 24,15 kr
Från 21,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |