Isskrapa med en skyddshandske av polyester med fodrad insida.
0,60 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtryck | 0,60 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Polyester, Plast |
| Storlek | 26,5 x 1,5 x 16,5 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 27x48x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159156017 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 15434 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från 2,45 kr
Från 125,00 kr
Från 11,20 kr