Snöborste med isskrapa med teleskopskaft. Perfekt för att komma åt på biltaket eller för högre fordon.
Svart (01)
| Material | ABS, PVC, Aluminium, EVA |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Längd | 113,5 cm |
| Storlek | 11 cmx4 cmx113,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 340/8.2 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 22 cmx89 cmx22,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI596101 | 5929 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från kr
Från kr
Från 160,00 kr
Från 120,00 kr
Från 66,50 kr
Från 29,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |