Brytbladskniv som gör det lätt att t.ex. öppna eller skär ner kartonger. Knivkroppen är i transparent plast med färgade detaljer.
Svart (01)
| Material | PS, Metall |
| Höjd | 1,4 cm |
| Bredd | 2,5 cm |
| Längd | 15 cm |
| Storlek | 2,5 cmx1,4 cmx15 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 23/11.69 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 120/480 |
| Kartongstorlek | 26 cmx34,5 cmx36 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI854001 | 48 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,32 kr
Från 12,00 kr
Från 2,87 kr
Från kr
Från 93,00 kr
Från 3,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |