Liten hobbykniv med kulkedja. Bladets längd är 4 cm och bredd 1,1 cm.
Vit (02)
| Material | ABS, Stål |
| Höjd | 0,7 cm |
| Bredd | 2,4 cm |
| Längd | 7,7 cm |
| Storlek | 2,4 cmx0,7 cmx7,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 8/8.64 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/1000 |
| Kartongstorlek | 31 cmx43 cmx20 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI836802 | 31493 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,32 kr
Från 5,46 kr
Från 12,00 kr
Från 79,50 kr
Från 93,00 kr
Från 39,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |