Måttband med skala i cm/tum, 3 m. Huset är beklätt med gummiyta och har bältesklips..
Koboltblå (23)
| Material | PE, Stål |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| Längd | 7 cm |
| Storlek | 6,5 cmx3,5 cmx7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 116/16.05 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/60 |
| Kartongstorlek | 24 cmx42,5 cmx16,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Material measure of length, Nickel, Lead, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712323 | 8767 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,10 kr
Från 35,65 kr
Från 53,00 kr
Från 52,00 kr
Från 46,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |