Måttband (3 meter) med måttskalor för cm och tum. Med bältesclip och handledsband.
Svart (01)
| Material | ABS, Stål, TPR |
| Höjd | 6,2 cm |
| Bredd | 3,7 cm |
| Längd | 7,3 cm |
| Storlek | 3,7 cmx6,2 cmx7,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 119/15.1 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/120 |
| Kartongstorlek | 30,5 cmx42 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI790001 | 3620 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,10 kr
Från 53,00 kr
Från 52,00 kr
Från 35,65 kr
Från 46,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |