Måttband (3 meter) med måttskalor för cm och tum. Med bältesclip och handledsband.
Silver (32)
| Material | ABS, Stål |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 4,2 cm |
| Längd | 7 cm |
| Storlek | 4,2 cmx7 cmx7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 216/14.63 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/60 |
| Kartongstorlek | 18,5 cmx48,5 cmx29 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EU Type of Examination (Module B), Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI791932 | 2069 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,10 kr
Från 53,00 kr
Från 52,00 kr
Från 35,65 kr
Från 46,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |