Måttband av bambu (1 meter). Förpackat i presentbox.
Brun (11)
| Material | ABS, Bambu, Stål |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 4,5 cm |
| Längd | 4,5 cm |
| Storlek | 4,5 cmx1,5 cmx4,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 21.5/16 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 100/600 |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx40 cmx23,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101512311 | 9780 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,10 kr
Från 53,00 kr
Från 46,00 kr
Från 53,00 kr
Från 802,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |