ABS-måttband med magnetisk sida för enkel montering på metallytor. Har ett 16 mm brett metallmåttband med 3 meters längd, som visar både centimeter och tum. Inkluderar en tryckknapp på ovansidan för lås- och upplåsningsfunktion och ett handledsband i polyester. Styckvis förpackat i en brun kartong med illustration.
Svart (01)
| Material | ABS, Metall, Polyester |
| Höjd | 5,4 cm |
| Bredd | 2,5 cm |
| Längd | 5,4 cm |
| Storlek | 2,5 cmx5,4 cmx5,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 103/14.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/120 |
| Kartongstorlek | 28,5 cmx37,5 cmx21 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI135040601 | 9576 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,10 kr
Från 41,80 kr
Från 8,04 kr
Från 53,00 kr
Från 46,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |