15 funktioner i 1 verktygskort med konstläderfodral. Funktioner: konservöppnare, knivegg, skruvmejsel, linjal, flasköppnare, flera nyckelpositioner för olika storlekar på muttrar och bultskallar, fjärilsnyckel, sågblad, riktningsindikator, tvålägesnyckel samt hål för snöre/nyckelring.
0,27 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtryck | 0,27 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Storlek | 4,5 x 7 x 0,2 cm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 18x26x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159146537 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 14943 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 133,00 kr
Från 25,00 kr
Från 53,00 kr
Från 41,65 kr
Från 79,00 kr