Multifunktionellt säkerhetsverktyg för bilen. Verktyget har en COB ficklampa med fyra LED-lampor, hammare för bilglas samt bälteskniv. Glashammaren och bältenskniven har transparenta skyddslock. Verktyget har en magnet. 4 batterier ingår.
Svart (01)
| Material | ABS, PS |
| Höjd | 1,4 cm |
| Bredd | 2,5 cm |
| Längd | 12,3 cm |
| Storlek | 2,5 cmx1,4 cmx12,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 32/8.68 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/250 |
| Kartongstorlek | 30,5 cmx45 cmx15,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN 62471:2008 (LVD), MSDS, PAHs, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, EMC, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI824901 | 3360 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 14,75 kr
Från 454,00 kr
Från 25,00 kr
Från 53,00 kr
Från 41,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |