Kompakt och hållbart multitool med 12 funktioner. Med hölje i bokträ och verktyg i högkvalitativt stainless steel. Multitool har: radiotång, standardtång, avbitartång, sågtandad kniv, liten kniv, medium platt skruvmejsel, flasköppnare, stor platt skruvmejsel, kniv, liten platt skruvmejsel, stjärnskruvmejsel, fil & nagelpetare. Levereras i presentförpackning.
• Stark och hållbar
• Verktyg i bokträ
• 12 funktioner
0.69 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 106,00 | 103,00 | 101,00 | 98,00 | 96,00 | 94,00 |
Brun
| Storlek | 7.2 x 3.4 x 2 cm |
| Vikt | 97g |
| Tryckyta | 7 x 30 mm |
| Material | Trä,Rostfritt stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6463 |
| Nästa Leverans : 2026-09-13 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 133,00 kr
Från 25,00 kr
Från 53,00 kr
Från 160,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |