Fickskruvmejselverktyg med 6 bits av hög kvalitet. Bits som medföljer är H3, H4, H5, H6, PH2 och SL5. Lätt att ta med sig i fickan när det behövs. Förpackad i FSC®-mixad förpackning
• Stark och hållbar
• Multifunktionsverktyg
• Svarta accent-detaljer
• Fickstorlek
0.84 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 89,00 | 87,00 | 85,00 | 82,00 | 81,00 | 79,00 |
Svart
| Storlek | 8.7 x 3.5 x 1.8 cm |
| Vikt | 74.9g |
| Tryckyta | 40 x 10 mm |
| Material | Stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://gearxtools.com/nl/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4671 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 133,00 kr
Från 53,00 kr
Från 160,00 kr
Från 486,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |