Hopfällbart multiverktyg i rostfritt stål med 10 funktioner. Med en enda LED-ficklampa. Förpackad i en 600D polyesterficka med kardborrestängning. Ficka som kan fästas på bältet. Inklusive batterier. Individuellt förpackad i en brun kartong.
Svart (01)
| Material | rostfritt stål |
| Höjd | 1,3 cm |
| Bredd | 2,7 cm |
| Längd | 6,7 cm |
| Storlek | 2,7 cmx1,3 cmx6,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 78/17.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 27,5 cmx33,5 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117130101 | 1527 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 14,75 kr
Från 133,00 kr
Från 454,00 kr
Från 53,00 kr
Från 41,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |