Tumstock i trä från Stabila med en total längd på 2 meter. Skalan är i cm. Tumstocken har en hård, stöttålig beläggning. Har inbyggt vinkelschema och linjalfunktion. Noggrannhetsklass 3.
Svart (01)
| Material | trä |
| Höjd | 1,6 cm |
| Bredd | 3,5 cm |
| Längd | 24 cm |
| Storlek | 3,5 cmx1,6 cmx24 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 100/11.96 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 24 cmx33,5 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Tjeckien |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI2825801 | 18294 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 45,00 kr
Från 39,10 kr
Från 55,00 kr
Från 21,00 kr
Från 27,00 kr
Från 18,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |