Tumstock i trä från Stabila med en total längd på 2 meter. Skalan är i cm. Tumstocken har en skyddande beläggning. Med CE- och metrologimärkning samt EG-typintyg. Noggrannhetsklass 3.
Vit (02)
| Material | trä |
| Höjd | 3,6 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Längd | 24,3 cm |
| Storlek | 1,5 cmx3,6 cmx24,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 133/15.79 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 23,5 cmx33,5 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Tjeckien |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI325102 | 25950 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,10 kr
Från 45,00 kr
Från 55,00 kr
Från 17,25 kr
Från 64,50 kr
Från 27,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |