Verktygssats av bambu med 25 delar. 24 bits och en hållare. Individuellt förpackad i en brun kartonglåda.
Brun (11)
| Material | PP, Bambu, Stål |
| Höjd | 2,4 cm |
| Bredd | 8,5 cm |
| Längd | 14,8 cm |
| Storlek | 8,5 cmx2,4 cmx14,8 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 251/13.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 16 cmx50 cmx32 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101489811 | 1425 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,75 kr
Från 136,00 kr
Från 307,00 kr
Från 102,00 kr
Från 41,65 kr
Från 87,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |