Rakt skuren byxa med två sidofickor och justerbar elastisk midjeresår med dragsko.
2,94 kg
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 2,94 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Borstat college material av 50% Bomull och 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,9kg |
| Förpackning | 34x46x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159686545 |
| GPSR-Information | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 11/12 | 17 |
| 3/4 | 18 |
| 5/6 | 0 |
| 7/8 | 21 |
| 9/10 | 20 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 449,00 kr
Från 129,00 kr
Från 299,00 kr
Från 89,00 kr
Från 129,00 kr
Från 149,00 kr